Na upit
Property 63626 photo 1
Property 63626 photo 2
Property 63626 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 250 m

Opis

Na prodaju Zemljište od 3350 kv.m. na Tasosu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 2010 kv.m.

Prodaje se plac od 3.350 m² – Na samo 250 metara od mora

Na prodaju plac površine 3.350 kvadratnih metara, na odličnoj lokaciji, na samo 250 metara od mora. Lokacija je idealna za izgradnju privatne rezidencije ili kao investicija.

Urbanističke karakteristike:

* Koeficijent izgrađenosti: 0,6

* Koeficijent zauzetosti: 40%

* Maksimalna visina: 7,5 metara

* Maksimalna dozvoljena gradnja: do 2.010 m²

Plac je pogodan za izgradnju stambenih objekata, turističkog smeštaja ili poslovnog prostora. Nalazi se u razvoju oblasti sa lakim pristupom i blizinom osnovne infrastrukture.

Takođe se nudi i za kompenzaciju kroz model antiparohije, pod povoljnim uslovima saradnje.

Za prodaju
30 000 € 20 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 3749
  • Kvadratura 504 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
160 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 19080
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
950 000 € 254 €/m²
  • Kod objekta 60812
  • Kvadratura 3734 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
175 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 3765
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
65 000 €
  • Kod objekta 3806
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
120 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 19910
  • Kvadratura 1080 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
60 000 € 40 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 63989
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
160 000 € 288 €/m²
  • Kod objekta 60802
  • Kvadratura 554 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
123 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 40072
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
55 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 4173
  • Kvadratura 499 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter