Property 60770 photo 1
Property 60770 photo 2
Property 60770 photo 3
Property 60770 photo 4
Property 60770 photo 5
Property 60770 photo 6
Property 60770 photo 7
Property 60770 photo 8
Property 60770 photo 9
Property 60770 photo 10
Property 60770 photo 11
Property 60770 photo 12
Property 60770 photo 13
Property 60770 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 1929
  • Godina renoviranja: 2016
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 5700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 202 kv.m u Atini. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, grejanje, ostavu.

Za prodaju
920 000 € 2875 €/m²
  • Kod objekta 62424
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
850 000 € 2179 €/m²
  • Kod objekta 9375
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 100 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 54397
  • Kvadratura 286 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
950 000 € 2375 €/m²
  • Kod objekta 5162
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
800 000 € 3636 €/m²
  • Kod objekta 63510
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
670 000 € 1558 €/m²
  • Kod objekta 31877
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
950 000 € 3380 €/m²
  • Kod objekta 63756
  • Kvadratura 281 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 050 000 € 3453 €/m²
  • Kod objekta 8385
  • Kvadratura 304 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter