Prodaja - Kuća 304 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
1 050 000 €
3454 €/m²
Property 8385 photo 1
Property 8385 photo 2
Property 8385 photo 3
Property 8385 photo 4
Property 8385 photo 5
Property 8385 photo 6
Property 8385 photo 7
Property 8385 photo 8
Property 8385 photo 9
Property 8385 photo 10
Property 8385 photo 11
Property 8385 photo 12
Property 8385 photo 13
Property 8385 photo 14
Property 8385 photo 15
Property 8385 photo 16
Property 8385 photo 17
Property 8385 photo 18
Property 8385 photo 19
Property 8385 photo 20
Property 8385 photo 21
Property 8385 photo 22
Property 8385 photo 23
Property 8385 photo 24
Property 8385 photo 25

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1985
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 304 kv.m u Atini. na prizemlju se sastoji od 2 dnevne sobe, 2 kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, 2 kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
950 000 € 1911 €/m²
  • Kod objekta 62318
  • Kvadratura 497 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 420 000 € 5680 €/m²
  • Kod objekta 34172
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 13480
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 400 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 21834
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
900 000 € 3461 €/m²
  • Kod objekta 29658
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 350 000 € 9000 €/m²
  • Kod objekta 56556
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 350 000 € 6338 €/m²
  • Kod objekta 31147
  • Kvadratura 213 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter