250 000 €
3247 €/m²
Property 62392 photo 1
Property 62392 photo 2
Property 62392 photo 3
Property 62392 photo 4
Property 62392 photo 5
Property 62392 photo 6
Property 62392 photo 7
Property 62392 photo 8
Property 62392 photo 9
Property 62392 photo 10
Property 62392 photo 11
Property 62392 photo 12
Property 62392 photo 13
Property 62392 photo 14
Property 62392 photo 15
Property 62392 photo 16
Property 62392 photo 17
Property 62392 photo 18
Property 62392 photo 19

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 180 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 77 kv.m na Halkidikiju. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, tende, parking, travnjak.

Za prodaju
325 000 € 1511 €/m²
  • Kod objekta 22352
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
280 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 63689
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
210 000 € 3230 €/m²
  • Kod objekta 65938
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
365 000 € 2433 €/m²
  • Kod objekta 62115
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 3246 €/m²
  • Kod objekta 62392
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 1823 €/m²
  • Kod objekta 61102
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 31811
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 62620
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
265 000 € 2572 €/m²
  • Kod objekta 22348
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 64783
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter