330 000 €
1833 €/m²
Property 31811 photo 1
Property 31811 photo 2
Property 31811 photo 3
Property 31811 photo 4
Property 31811 photo 5
Property 31811 photo 6
Property 31811 photo 7
Property 31811 photo 8
Property 31811 photo 9
Property 31811 photo 10
Property 31811 photo 11
Property 31811 photo 12
Property 31811 photo 13
Property 31811 photo 14
Property 31811 photo 15
Property 31811 photo 16
Property 31811 photo 17
Property 31811 photo 18
Property 31811 photo 19
Property 31811 photo 20
Property 31811 photo 21
Property 31811 photo 22
Property 31811 photo 23
Property 31811 photo 24
Property 31811 photo 25
Property 31811 photo 26
Property 31811 photo 27
Property 31811 photo 28
Property 31811 photo 29
Property 31811 photo 30
Property 31811 photo 31
Property 31811 photo 32
Property 31811 photo 33
Property 31811 photo 34
Property 31811 photo 35
Property 31811 photo 36
Property 31811 photo 37
Property 31811 photo 38
Property 31811 photo 39
Property 31811 photo 40
Property 31811 photo 41

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 28000 m
  • Udaljenost od grada: 1,9 km
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 180 kv.m na Halkidikiju. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
325 000 € 1511 €/m²
  • Kod objekta 22352
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
280 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 63689
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
330 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 31811
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 62978
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 555 €/m²
  • Kod objekta 51088
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
280 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 45229
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 22537
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
365 000 € 644 €/m²
  • Kod objekta 62350
  • Kvadratura 566 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter