325 000 €
1512 €/m²
Property 22352 photo 1
Property 22352 photo 2
Property 22352 photo 3
Property 22352 photo 4
Property 22352 photo 5
Property 22352 photo 6
Property 22352 photo 7
Property 22352 photo 8
Property 22352 photo 9
Property 22352 photo 10
Property 22352 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1980
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 215 kv.m na Halkidikiju. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
300 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 62620
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 1951 €/m²
  • Kod objekta 26081
  • Kvadratura 205 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 1944 €/m²
  • Kod objekta 8819
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 1764 €/m²
  • Kod objekta 59420
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
365 000 € 644 €/m²
  • Kod objekta 62350
  • Kvadratura 566 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
310 000 € 1823 €/m²
  • Kod objekta 61102
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 2318 €/m²
  • Kod objekta 4818
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 1021 €/m²
  • Kod objekta 59956
  • Kvadratura 274 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
325 000 € 1511 €/m²
  • Kod objekta 22352
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter