310 000 €
1824 €/m²
Property 61102 photo 1
Property 61102 photo 2
Property 61102 photo 3
Property 61102 photo 4
Property 61102 photo 5
Property 61102 photo 6
Property 61102 photo 7
Property 61102 photo 8
Property 61102 photo 9
Property 61102 photo 10
Property 61102 photo 11
Property 61102 photo 12
Property 61102 photo 13
Property 61102 photo 14
Property 61102 photo 15
Property 61102 photo 16
Property 61102 photo 17
Property 61102 photo 18
Property 61102 photo 19
Property 61102 photo 20

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 170 kv.m na Halkidikiju. u podrumu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, grejanje, ostavu.

Za prodaju
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 62978
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 1764 €/m²
  • Kod objekta 59420
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
280 000 € 1021 €/m²
  • Kod objekta 59956
  • Kvadratura 274 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
400 000 € 1111 €/m²
  • Kod objekta 11657
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
350 000 € 555 €/m²
  • Kod objekta 51088
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
300 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 47037
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63623
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
450 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 22537
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
320 000 € 2318 €/m²
  • Kod objekta 4818
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter