210 000 €
1750 €/m²
Property 64783 photo 1
Property 64783 photo 2
Property 64783 photo 3
Property 64783 photo 4
Property 64783 photo 5
Property 64783 photo 6
Property 64783 photo 7
Property 64783 photo 8
Property 64783 photo 9
Property 64783 photo 10
Property 64783 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2001
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Parking
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 120 kv.m na Halkidikiju. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Semi-first floor se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje.

Za prodaju
295 000 € 1620 €/m²
  • Kod objekta 63947
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
170 000 € 680 €/m²
  • Kod objekta 62667
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 2386 €/m²
  • Kod objekta 61288
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 1764 €/m²
  • Kod objekta 59420
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
310 000 € 1823 €/m²
  • Kod objekta 61102
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 1163 €/m²
  • Kod objekta 65539
  • Kvadratura 159 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63623
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
240 000 € 1463 €/m²
  • Kod objekta 4988
  • Kvadratura 164 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
170 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 59629
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter