Prodaja - Zemljište 3000 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Pallini
895 000 €
298 €/m²
Property 6005 photo 1
Property 6005 photo 2
Property 6005 photo 3
Property 6005 photo 4
Property 6005 photo 5
Property 6005 photo 6
Property 6005 photo 7
Property 6005 photo 8
Property 6005 photo 9
Property 6005 photo 10
Property 6005 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3000 kv.m. na Atici.

Za prodaju
860 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 13851
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
800 000 € 615 €/m²
  • Kod objekta 16574
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 1250 m
Za prodaju
1 000 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 19117
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
820 000 € 205 €/m²
  • Kod objekta 19321
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
740 000 € 548 €/m²
  • Kod objekta 24125
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
900 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 30174
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
750 000 €
  • Kod objekta 36867
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
810 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 37622
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Kod objekta 38652
  • Kvadratura 635 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
780 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 46179
  • Kvadratura 12900 m²
  • Udaljenost od mora 5 m

Prijava za Newsletter