860 000 €
132 €/m²
Property 13851 photo 1
Property 13851 photo 2
Property 13851 photo 3
Property 13851 photo 4
Property 13851 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6500 kv.m. na Atici.То је ван плана града. Na zemljištu: bunar.

Za prodaju
1 250 000 € 178 €/m²
  • Kod objekta 5796
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
950 000 € 570 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 5935
  • Kvadratura 7700 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
895 000 € 298 €/m²
  • Kod objekta 6005
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
1 100 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 6125
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
988 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 12891
  • Kvadratura 4700 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
860 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 13851
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
800 000 € 615 €/m²
  • Kod objekta 16574
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 1250 m
Za prodaju
1 000 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 19117
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
820 000 € 205 €/m²
  • Kod objekta 19321
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
740 000 € 548 €/m²
  • Kod objekta 24125
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 850 m

Prijava za Newsletter