Property 5162 photo 1
Property 5162 photo 2
Property 5162 photo 3
Property 5162 photo 4
Property 5162 photo 5
Property 5162 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 400 kv.m u Atini. u suterenu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, grejanje.

Za prodaju
950 000 € 2375 €/m²
  • Kod objekta 5162
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
765 000 € 2483 €/m²
  • Kod objekta 63731
  • Kvadratura 308 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
900 000 € 3461 €/m²
  • Kod objekta 29658
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
765 000 € 4250 €/m²
  • Kod objekta 51826
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 54397
  • Kvadratura 286 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
900 000 € 1636 €/m²
  • Kod objekta 18413
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 38758
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 300 000 € 2304 €/m²
  • Kod objekta 10438
  • Kvadratura 564 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
1 200 000 € 3141 €/m²
  • Kod objekta 33465
  • Kvadratura 382 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
920 000 € 2875 €/m²
  • Kod objekta 62424
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter