480 000 €
1505 €/m²
Property 59267 photo 1
Property 59267 photo 2
Property 59267 photo 3
Property 59267 photo 4
Property 59267 photo 5
Property 59267 photo 6
Property 59267 photo 7
Property 59267 photo 8
Property 59267 photo 9
Property 59267 photo 10
Property 59267 photo 11
Property 59267 photo 12
Property 59267 photo 13
Property 59267 photo 14
Property 59267 photo 15
Property 59267 photo 16
Property 59267 photo 17
Property 59267 photo 18
Property 59267 photo 19
Property 59267 photo 20
Property 59267 photo 21
Property 59267 photo 22
Property 59267 photo 23
Property 59267 photo 24
Property 59267 photo 25
Property 59267 photo 26
Property 59267 photo 27
Property 59267 photo 28
Property 59267 photo 29
Property 59267 photo 30
Property 59267 photo 31
Property 59267 photo 32
Property 59267 photo 33
Property 59267 photo 34
Property 59267 photo 35
Property 59267 photo 36
Property 59267 photo 37
Property 59267 photo 38
Property 59267 photo 39
Property 59267 photo 40
Property 59267 photo 41
Property 59267 photo 42
Property 59267 photo 43
Property 59267 photo 44
Property 59267 photo 45
Property 59267 photo 46
Property 59267 photo 47
Property 59267 photo 48
Property 59267 photo 49

Detalji

  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 4700 m
  • Udaljenost od grada: 10 km
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 319 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking, baštu, ostavu.

Za prodaju
530 000 € 1394 €/m²
  • Kod objekta 24158
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 16499
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2068 €/m²
  • Kod objekta 38919
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
530 000 € 450 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 56361
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 1633 €/m²
  • Kod objekta 50661
  • Kvadratura 355 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
480 000 € 1391 €/m²
  • Kod objekta 49548
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
650 000 € 2600 €/m²
  • Kod objekta 33117
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
405 000 € 3115 €/m²
  • Kod objekta 35180
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 25506
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 425 000 € 1770 €/m²
  • Kod objekta 19409
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter