135 000 €
96 €/m²
Property 28732 photo 1
Property 28732 photo 2
Property 28732 photo 3
Property 28732 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 33 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1400 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na šumu.

Za prodaju
160 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 36199
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57953
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
120 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 65426
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
190 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 36302
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
200 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 34398
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
198 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 34374
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
120 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 57905
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
170 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 45987
  • Kvadratura 3136 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
140 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 46197
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
200 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 50849
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter