Prodaja - Zemljište 20000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
180 000 €
9 €/m²
Property 35066 photo 1
Property 35066 photo 2
Property 35066 photo 3
Property 35066 photo 4
Property 35066 photo 5
Property 35066 photo 6
Property 35066 photo 7
Property 35066 photo 8
Property 35066 photo 9
Property 35066 photo 10
Property 35066 photo 11
Property 35066 photo 12
Property 35066 photo 13
Property 35066 photo 14
Property 35066 photo 15
Property 35066 photo 16
Property 35066 photo 17
Property 35066 photo 18

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 12 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 20000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
200 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 38650
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
160 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 63229
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
160 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 42863
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
199 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 60789
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
195 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 61294
  • Kvadratura 3321 m²
  • Udaljenost od mora 823 m
Za prodaju
150 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 57948
  • Kvadratura 2307 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
168 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 50823
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
220 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 46195
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
165 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 36738
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
165 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 46849
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 900 m

Prijava za Newsletter