Prodaja - Zemljište 39030 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Retimno Arkadi
4 000 000 €
102 €/m²
Property 9412 photo 1
Property 9412 photo 2
Property 9412 photo 3
Property 9412 photo 4
Property 9412 photo 5
Property 9412 photo 6

Detalji

  • Plaža: каменистый, крутой
  • Koeficijent izgradnje: 0,2
  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 39030 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 7806 kv.m.

Za prodaju
3 300 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 31004
  • Kvadratura 28800 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
4 000 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 9412
  • Kvadratura 39030 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
3 300 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 30725
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
4 798 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 31239
  • Kvadratura 1116000 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 22950
  • Kvadratura 38652 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 43580
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 18 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 38747
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
4 000 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 33298
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
5 277 187 € 53 €/m²
  • Kod objekta 63362
  • Kvadratura 99000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
5 200 000 € 4 200 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 40241
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 10 m

Prijava za Newsletter