Prodaja - Vila 295 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
679 000 €
2302 €/m²
Property 32395 photo 1
Property 32395 photo 2
Property 32395 photo 3
Property 32395 photo 4
Property 32395 photo 5
  • Kod objekta 32395
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 295 m²
  • Površina placa 400 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 295 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, ostavu.

Za prodaju
770 000 € 4502 €/m²
  • Kod objekta 52034
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 000 000 € 4484 €/m²
  • Kod objekta 47459
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
895 000 € 6215 €/m²
  • Kod objekta 40534
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 3913 €/m²
  • Kod objekta 36764
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
850 000 € 3777 €/m²
  • Kod objekta 49205
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
900 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 46175
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
880 000 € 3087 €/m²
  • Kod objekta 35346
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
575 000 € 1949 €/m²
  • Kod objekta 39213
  • Kvadratura 295 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
990 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 50479
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
980 000 € 5833 €/m²
  • Kod objekta 54844
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter