465 000 €
4387 €/m²
Property 55910 photo 1
Property 55910 photo 2
Property 55910 photo 3
Property 55910 photo 4
Property 55910 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju stan od 106 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i kamin, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
404 000 € 4590 €/m²
  • Kod objekta 58950
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
425 000 € 4086 €/m²
  • Kod objekta 65462
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
495 000 € 5963 €/m²
  • Kod objekta 65225
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 3387 €/m²
  • Kod objekta 66061
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
485 000 € 4619 €/m²
  • Kod objekta 66050
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
385 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 58954
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 5652 €/m²
  • Kod objekta 64139
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 5102 €/m²
  • Kod objekta 65814
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
670 000 € 6320 €/m²
  • Kod objekta 64887
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter