790 000 € 510 000 €
2361 €/m²
Property 54694 photo 1
Property 54694 photo 2
Property 54694 photo 3
Property 54694 photo 4
Property 54694 photo 5
Property 54694 photo 6
Property 54694 photo 7
Property 54694 photo 8
Property 54694 photo 9
Property 54694 photo 10
Property 54694 photo 11
Property 54694 photo 12
Property 54694 photo 13
Property 54694 photo 14
Property 54694 photo 15
Property 54694 photo 16
Property 54694 photo 17
Property 54694 photo 18
Property 54694 photo 19
Property 54694 photo 20
Property 54694 photo 21
Property 54694 photo 22

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 216 kv.m na Kritu. u podrumu se sastoji od dnevne sobe, 2 ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 30410
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod objekta 62220
  • Kvadratura 142 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 61624
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
747 000 € 4668 €/m²
  • Kod objekta 65409
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 1354 €/m²
  • Kod objekta 30518
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 100 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 47133
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter