Property 65409 photo 1
Property 65409 photo 2
Property 65409 photo 3
Property 65409 photo 4
Property 65409 photo 5
Property 65409 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 160 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking, ostavu.

Slične ponude

Ekskluzivni Za prodaju
658 440 € 6040 €/m²
  • Kod objekta 64858
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
700 000 € 2160 €/m²
  • Kod objekta 45268
  • Kvadratura 324 m²
  • Broj soba 4
Izdavanje
Na upit
  • Kod objekta 47392
  • Kvadratura 740 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65748
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Ekskluzivni Za prodaju
764 640 € 7015 €/m²
  • Kod objekta 64777
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 1354 €/m²
  • Kod objekta 30518
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
745 000 € 1280 €/m²
  • Kod objekta 35142
  • Kvadratura 582 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Kod objekta 65909
  • Kvadratura 386 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter