442 000 € 315 000 €
2423 €/m²
Property 50232 photo 1
Property 50232 photo 2
Property 50232 photo 3
Property 50232 photo 4
Property 50232 photo 5
Property 50232 photo 6
Property 50232 photo 7
Property 50232 photo 8
Property 50232 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 6600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 130 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak.

Za prodaju
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod objekta 56920
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
640 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 56208
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
579 000 € 4991 €/m²
  • Kod objekta 57728
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 1354 €/m²
  • Kod objekta 30518
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
430 000 € 4300 €/m²
  • Kod objekta 44007
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
658 440 € 6040 €/m²
  • Kod objekta 64858
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter