414 000 €
3696 €/m²
Property 61601 photo 1
Property 61601 photo 2
Property 61601 photo 3
Property 61601 photo 4
Property 61601 photo 5
Property 61601 photo 6
Property 61601 photo 7
Property 61601 photo 8
Property 61601 photo 9
Property 61601 photo 10
Property 61601 photo 11
Property 61601 photo 12
Property 61601 photo 13
Property 61601 photo 14
Property 61601 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2012
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 4
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 112 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod objekta 56923
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
430 000 € 4300 €/m²
  • Kod objekta 44007
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 4937 €/m²
  • Kod objekta 65257
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
490 000 € 2197 €/m²
  • Kod objekta 54643
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
540 000 € 4909 €/m²
  • Kod objekta 61671
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
587 000 € 3668 €/m²
  • Kod objekta 42645
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
379 000 € 1973 €/m²
  • Kod objekta 44195
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter