300 000 €
5172 €/m²
Property 49627 photo 1
Property 49627 photo 2
Property 49627 photo 3
Property 49627 photo 4
Property 49627 photo 5
Property 49627 photo 6
Property 49627 photo 7
Property 49627 photo 8
Property 49627 photo 9
Property 49627 photo 10
Property 49627 photo 11
Property 49627 photo 12
Property 49627 photo 13
Property 49627 photo 14
Property 49627 photo 15
Property 49627 photo 16
Property 49627 photo 17
Property 49627 photo 18
Property 49627 photo 19
Property 49627 photo 20
Property 49627 photo 21
Property 49627 photo 22
Property 49627 photo 23
Property 49627 photo 24
Property 49627 photo 25
Property 49627 photo 26
Property 49627 photo 27

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Sadržaj

  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 58 kv.m na Krfu. kuća 2 spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, klima uređaj, baštu.

Za prodaju
320 000 € 4637 €/m²
  • Kod objekta 61698
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 61297
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
250 000 € 833 €/m²
  • Kod objekta 30907
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
260 000 € 230 000 € 657 €/m²
  • Kod objekta 39619
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
385 000 € 1425 €/m²
  • Kod objekta 54424
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
320 000 € 285 000 € 1965 €/m²
  • Kod objekta 24933
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
400 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 25506
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 50485
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 1295 €/m²
  • Kod objekta 32639
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 3847
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter