250 000 €
1923 €/m²
Property 38935 photo 1
Property 38935 photo 2
Property 38935 photo 3
Property 38935 photo 4
Property 38935 photo 5
Property 38935 photo 6
Property 38935 photo 7
Property 38935 photo 8
Property 38935 photo 9
Property 38935 photo 10
Property 38935 photo 11
Property 38935 photo 12
Property 38935 photo 13
Property 38935 photo 14
Property 38935 photo 15
Property 38935 photo 16
Property 38935 photo 17
Property 38935 photo 18
Property 38935 photo 19
Property 38935 photo 20
Property 38935 photo 21
Property 38935 photo 22
Property 38935 photo 23
Property 38935 photo 24
Property 38935 photo 25
Property 38935 photo 26
Property 38935 photo 27
Property 38935 photo 28
Property 38935 photo 29
Property 38935 photo 30
Property 38935 photo 31
Property 38935 photo 32
Property 38935 photo 33

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina renoviranja: 2006
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od grada: 19 km
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 130 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
320 000 € 285 000 € 1965 €/m²
  • Kod objekta 24933
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
260 000 € 220 000 € 1341 €/m²
  • Kod objekta 49701
  • Kvadratura 164 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
220 000 € 170 000 € 850 €/m²
  • Kod objekta 39570
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 50485
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 4637 €/m²
  • Kod objekta 61698
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 833 €/m²
  • Kod objekta 30907
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
240 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 29134
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
285 000 € 1295 €/m²
  • Kod objekta 32639
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
240 000 € 160 000 € 1066 €/m²
  • Kod objekta 56475
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
330 000 € 299 000 € 2600 €/m²
  • Kod objekta 60621
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter