Property 52965 photo 1
Property 52965 photo 2
Property 52965 photo 3
Property 52965 photo 4
Property 52965 photo 5
Property 52965 photo 6
Property 52965 photo 7
Property 52965 photo 8
Property 52965 photo 9
Property 52965 photo 10
Property 52965 photo 11

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Wifi
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Za izdavanje 1-sprata vila od 80 kv.m na Kritu. Vila se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking.

Slične ponude

Ekskluzivni Za prodaju
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 62907
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Ekskluzivni Za prodaju
295 000 € 4538 €/m²
  • Kod objekta 63940
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 4937 €/m²
  • Kod objekta 65257
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 59695
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Kod objekta 65234
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 3100 m
Za prodaju
1 067 000 € 6276 €/m²
  • Kod objekta 62193
  • Kvadratura 170 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod objekta 60634
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65748
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter