1 338 120 €
6862 €/m²
Property 64773 photo 1
Property 64773 photo 2
Property 64773 photo 3
Property 64773 photo 4
Property 64773 photo 5
Property 64773 photo 6
Property 64773 photo 7
Property 64773 photo 8
Property 64773 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 66 km

Opis

Na prodaju 4-sprata vila od 195 kv.m na Kritu. u podrumu se sastoji od ostava. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Kod objekta 65234
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 3100 m
Za prodaju
1 600 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 49849
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod objekta 35146
  • Kvadratura 582 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Kod objekta 62608
  • Kvadratura 357 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65237
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod objekta 64822
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Kod objekta 57194
  • Kvadratura 188 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65560
  • Kvadratura 288 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
2 000 000 € 6060 €/m²
  • Kod objekta 49464
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 600 000 € 6956 €/m²
  • Kod objekta 23867
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter