295 000 €
4538 €/m²
Property 63940 photo 1
Property 63940 photo 2
Property 63940 photo 3
Property 63940 photo 4
Property 63940 photo 5
Property 63940 photo 6
Property 63940 photo 7
Property 63940 photo 8
Property 63940 photo 9
Property 63940 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 65 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, WC. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Lokacija

Dokumenti

Slične ponude

Za prodaju
350 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 59695
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 4300 €/m²
  • Kod objekta 44007
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
279 000 € 4292 €/m²
  • Kod objekta 63851
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
329 000 € 5222 €/m²
  • Kod objekta 61267
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
319 000 € 4907 €/m²
  • Kod objekta 63936
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
379 000 € 1973 €/m²
  • Kod objekta 44195
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
389 000 € 4862 €/m²
  • Kod objekta 62749
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter