Prodaja - Vila 210 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos Tala
410 000 €
1952 €/m²
Property 38751 photo 1
Property 38751 photo 2
Property 38751 photo 3
Property 38751 photo 4
Property 38751 photo 5
Property 38751 photo 6
Property 38751 photo 7
Property 38751 photo 8
Property 38751 photo 9
Property 38751 photo 10
Property 38751 photo 11
Property 38751 photo 12
Property 38751 photo 13
Property 38751 photo 14
Property 38751 photo 15
Property 38751 photo 16
Property 38751 photo 17
Property 38751 photo 18
Property 38751 photo 19
Property 38751 photo 20
Property 38751 photo 21
Property 38751 photo 22
Property 38751 photo 23
Property 38751 photo 24
  • Kod objekta 38751
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 210 m²
  • Površina placa 200 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Kipar (Kipar) | Tala (Pafos)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 210 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, ostavu.

Za prodaju
540 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 33796
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 2546 €/m²
  • Kod objekta 44120
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 3619 €/m²
  • Kod objekta 46784
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
580 000 € 3558 €/m²
  • Kod objekta 52036
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 2314 €/m²
  • Kod objekta 45396
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 36061
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
420 000 € 3281 €/m²
  • Kod objekta 39310
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
448 000 € 2871 €/m²
  • Kod objekta 52540
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 2258 €/m²
  • Kod objekta 32908
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
399 000 € 1882 €/m²
  • Kod objekta 43927
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter