Prodaja - Stan 168 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
272 950 €
1625 €/m²
Property 52038 photo 1
Property 52038 photo 2
Property 52038 photo 3
Property 52038 photo 4
Property 52038 photo 5
Property 52038 photo 6
Property 52038 photo 7
  • Kod objekta 52038
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 168 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 168 kv.m u Larnaka. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
340 000 € 3736 €/m²
  • Kod objekta 45610
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4065 €/m²
  • Kod objekta 45611
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
355 200 € 4036 €/m²
  • Kod objekta 45659
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
259 200 € 2178 €/m²
  • Kod objekta 45660
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2105 €/m²
  • Kod objekta 46191
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 2894 €/m²
  • Kod objekta 49671
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
321 000 € 3028 €/m²
  • Kod objekta 50478
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
366 000 € 3238 €/m²
  • Kod objekta 51966
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
341 000 € 1776 €/m²
  • Kod objekta 51995
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
270 000 € 2934 €/m²
  • Kod objekta 52009
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter