Prodaja - Stan 192 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
341 000 €
1776 €/m²
Property 51995 photo 1
Property 51995 photo 2
Property 51995 photo 3
Property 51995 photo 4
Property 51995 photo 5
  • Kod objekta 51995
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 192 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 1

Detalji

  • Broj soba: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 192 kv.m u Larnaka. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
340 263 € 8299 €/m²
  • Kod objekta 36943
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
505 000 € 8278 €/m²
  • Kod objekta 36960
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
422 500 € 4642 €/m²
  • Kod objekta 37004
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
417 850 € 3397 €/m²
  • Kod objekta 37009
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
305 000 € 2606 €/m²
  • Kod objekta 37029
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
421 974 € 5480 €/m²
  • Kod objekta 37031
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
330 000 € 4342 €/m²
  • Kod objekta 37034
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
355 000 € 2191 €/m²
  • Kod objekta 45076
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 4347 €/m²
  • Kod objekta 45190
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 3578 €/m²
  • Kod objekta 45601
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter