Prodaja - Stan 132 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
270 000 €
2045 €/m²
Property 52465 photo 1
Property 52465 photo 2
Property 52465 photo 3
Property 52465 photo 4
Property 52465 photo 5
  • Kod objekta 52465
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 132 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 2600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 132 kv.m u Pafos. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
275 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 43345
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 2291 €/m²
  • Kod objekta 44804
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 3285 €/m²
  • Kod objekta 44820
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
360 000 € 4390 €/m²
  • Kod objekta 46015
  • Kvadratura 82 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
403 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 46017
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
365 832 € 4110 €/m²
  • Kod objekta 47492
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
299 953 € 3029 €/m²
  • Kod objekta 47493
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 48824
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
289 000 € 3612 €/m²
  • Kod objekta 49150
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
245 000 € 2268 €/m²
  • Kod objekta 51494
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter