Prodaja - Stan 113 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
366 000 €
3239 €/m²
Property 51966 photo 1
Property 51966 photo 2
Property 51966 photo 3
Property 51966 photo 4
Property 51966 photo 5
Property 51966 photo 6
Property 51966 photo 7
Property 51966 photo 8
  • Kod objekta 51966
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 113 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Udaljeno od mora: 80 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 113 kv.m u Larnaka. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 18005
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
451 998 € 9224 €/m²
  • Kod objekta 36942
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 263 € 8299 €/m²
  • Kod objekta 36943
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
505 000 € 8278 €/m²
  • Kod objekta 36960
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
422 500 € 4642 €/m²
  • Kod objekta 37004
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
417 850 € 3397 €/m²
  • Kod objekta 37009
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
305 000 € 2606 €/m²
  • Kod objekta 37029
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
421 974 € 5480 €/m²
  • Kod objekta 37031
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
330 000 € 4342 €/m²
  • Kod objekta 37034
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
355 000 € 2191 €/m²
  • Kod objekta 45076
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter