Prodaja - Stan 82 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
360 000 €
4390 €/m²
Property 46015 photo 1
Property 46015 photo 2
Property 46015 photo 3
Property 46015 photo 4
Property 46015 photo 5
Property 46015 photo 6
Property 46015 photo 7
Property 46015 photo 8
Property 46015 photo 9
  • Kod objekta 46015
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 82 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2012
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 82 kv.m u Pafos. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, ostavu.

Za prodaju
375 000 € 4032 €/m²
  • Kod objekta 33983
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
361 000 € 5640 €/m²
  • Kod objekta 38733
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 40878
  • Kvadratura 132 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
300 000 € 3225 €/m²
  • Kod objekta 40899
  • Kvadratura 93 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
318 000 € 3212 €/m²
  • Kod objekta 41691
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 2943 €/m²
  • Kod objekta 43124
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
299 953 € 3029 €/m²
  • Kod objekta 47493
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 48824
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
289 000 € 3612 €/m²
  • Kod objekta 49150
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 51969
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter