Prodaja - Stan 154 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
275 000 €
1786 €/m²
Property 52093 photo 1
Property 52093 photo 2
  • Kod objekta 52093
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 154 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 154 kv.m u Larnaka. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
340 000 € 6538 €/m²
  • Kod objekta 52023
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
272 950 € 1624 €/m²
  • Kod objekta 52038
  • Kvadratura 168 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
314 150 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 52043
  • Kvadratura 145 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
275 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 52093
  • Kvadratura 154 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
270 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 52096
  • Kvadratura 162 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
315 000 € 1711 €/m²
  • Kod objekta 52141
  • Kvadratura 184 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
230 000 € 1949 €/m²
  • Kod objekta 52184
  • Kvadratura 118 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
270 000 € 1542 €/m²
  • Kod objekta 52190
  • Kvadratura 175 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
298 000 € 1278 €/m²
  • Kod objekta 52506
  • Kvadratura 233 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 3484 €/m²
  • Kod objekta 55971
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter