900 000 €
1636 €/m²
Property 18413 photo 1
Property 18413 photo 2
Property 18413 photo 3
Property 18413 photo 4
Property 18413 photo 5
Property 18413 photo 6
Property 18413 photo 7
Property 18413 photo 8
Property 18413 photo 9
Property 18413 photo 10
Property 18413 photo 11
Property 18413 photo 12
Property 18413 photo 13
Property 18413 photo 14
Property 18413 photo 15
Property 18413 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 8
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 25000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 550 kv.m u Atini. u suterenu se sastoji od 2 ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, 3 kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, bazen, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
765 000 € 2483 €/m²
  • Kod objekta 63731
  • Kvadratura 308 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 100 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 54397
  • Kvadratura 286 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
870 000 € 2668 €/m²
  • Kod objekta 60790
  • Kvadratura 326 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 38758
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
920 000 € 2875 €/m²
  • Kod objekta 62424
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
950 000 € 3380 €/m²
  • Kod objekta 63756
  • Kvadratura 281 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
850 000 € 2179 €/m²
  • Kod objekta 9375
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
795 000 € 2650 €/m²
  • Kod objekta 12914
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter