Na upit
Property 63174 photo 1
Property 63174 photo 2
Property 63174 photo 3
Property 63174 photo 4
Property 63174 photo 5
Property 63174 photo 6
Property 63174 photo 7
Property 63174 photo 8
Property 63174 photo 9
Property 63174 photo 10
Property 63174 photo 11
Property 63174 photo 12
Property 63174 photo 13
Property 63174 photo 14

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 18 km
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1100 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 650 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
75 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 65467
  • Kvadratura 7754 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
230 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 57883
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
175 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 57653
  • Kvadratura 2463 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
90 000 € 459 €/m²
  • Kod objekta 61050
  • Kvadratura 196 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
330 000 € 373 €/m²
  • Kod objekta 62196
  • Kvadratura 883 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57953
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
350 000 € 87 €/m²
  • Kod objekta 64097
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
230 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 58095
  • Kvadratura 2770 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
135 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 61049
  • Kvadratura 1035 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
145 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 65891
  • Kvadratura 710 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m

Prijava za Newsletter