Prodaja - Zemljište 400 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
110 000 €
275 €/m²
Property 4914 photo 1
Property 4914 photo 2
  • Kod objekta 4914
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 400 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Ostale pogodnosti: проведены вода и электричество
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 400 kv.m. na Olimpska regija.

Za prodaju
100 000 €
  • Kod objekta 4062
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
150 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 50404
  • Kvadratura 11850 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
140 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 21941
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
130 000 € 896 €/m²
  • Kod objekta 38835
  • Kvadratura 145 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
120 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 3341
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
100 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 25739
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
160 000 € 117 €/m²
  • Kod objekta 59078
  • Kvadratura 1358 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
120 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 16405
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
97 000 € 242 €/m²
  • Kod objekta 51914
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter