500 000 € 450 000 €
4412 €/m²
Property 46854 photo 1
Property 46854 photo 2
Property 46854 photo 3
Property 46854 photo 4
Property 46854 photo 5
Property 46854 photo 6
Property 46854 photo 7
Property 46854 photo 8
Property 46854 photo 9
Property 46854 photo 10
Property 46854 photo 11
Property 46854 photo 12
Property 46854 photo 13
Property 46854 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Opis

Na prodaju 1-sprata vila od 102 kv.m na Kritu. Vila se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Slične ponude

Ekskluzivni Za prodaju
695 610 € 6381 €/m²
  • Kod objekta 64857
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
747 000 € 4668 €/m²
  • Kod objekta 65409
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 4032 €/m²
  • Kod objekta 56919
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
630 000 € 2739 €/m²
  • Kod objekta 65284
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
670 000 € 2233 €/m²
  • Kod objekta 65955
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
700 000 € 2160 €/m²
  • Kod objekta 45268
  • Kvadratura 324 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod objekta 56920
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter