Prodaja - Zemljište 4150 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
140 000 €
33 €/m²
Property 46197 photo 1
Property 46197 photo 2
Property 46197 photo 3
Property 46197 photo 4
Property 46197 photo 5
Property 46197 photo 6
Property 46197 photo 7
Property 46197 photo 8
Property 46197 photo 9
Property 46197 photo 10
Property 46197 photo 11
Property 46197 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 12 km
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4150 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
120 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 33579
  • Kvadratura 8700 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
130 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 32575
  • Kvadratura 2750 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
130 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 65288
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
120 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 34139
  • Kvadratura 4556 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
200 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 34398
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
162 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 40717
  • Kvadratura 3660 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
145 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 51234
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 6 m
Za prodaju
180 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 35066
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
170 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 30744
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
120 000 € 1043 €/m²
  • Kod objekta 35240
  • Kvadratura 115 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter