Prodaja - Zemljište 2750 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
130 000 €
47 €/m²
Property 32575 photo 1
Property 32575 photo 2
Property 32575 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2750 kv.m. na Krfu.

Za prodaju
110 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 33899
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
110 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 35814
  • Kvadratura 2216 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
190 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 52177
  • Kvadratura 6145 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
125 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 62298
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
188 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 61705
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
170 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 45987
  • Kvadratura 3136 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
165 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 46849
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
140 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 46197
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
130 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 32703
  • Kvadratura 1174 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57953
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter