Prodaja - Zemljište 4000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
170 000 €
42 €/m²
Property 30744 photo 1
Property 30744 photo 2
Property 30744 photo 3
Property 30744 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 16 km
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
220 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 46069
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
165 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 56976
  • Kvadratura 20120 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
250 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 51203
  • Kvadratura 4470 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
150 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 33054
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
190 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 52177
  • Kvadratura 6145 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
180 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 42239
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
150 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 44582
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
165 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 36738
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
188 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 61705
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
160 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 63229
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m

Prijava za Newsletter