Prodaja - Zemljište 115 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
120 000 €
1043 €/m²
Property 35240 photo 1
Property 35240 photo 2
Property 35240 photo 3
Property 35240 photo 4
Property 35240 photo 5
Property 35240 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 1500 km
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 115 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 170 kv.m.

Za prodaju
100 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 42008
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
120 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 57905
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
165 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 37283
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
170 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 63969
  • Kvadratura 8350 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
160 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 33832
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
160 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 36199
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
162 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 40717
  • Kvadratura 3660 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
110 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 33898
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
120 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 42007
  • Kvadratura 1210 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
175 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 33679
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter