Prodaja - Vila 185 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
395 000 €
2135 €/m²
Property 51518 photo 1
Property 51518 photo 2
Property 51518 photo 3
Property 51518 photo 4
Property 51518 photo 5
Property 51518 photo 6
  • Kod objekta 51518
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 185 m²
  • Površina placa 274 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Broj soba: 3

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju 1-sprata vila od 185 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
540 000 € 4060 €/m²
  • Kod objekta 27179
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 3486 €/m²
  • Kod objekta 52224
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 3281 €/m²
  • Kod objekta 39310
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
369 000 € 2527 €/m²
  • Kod objekta 22686
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 41611
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
399 000 € 1927 €/m²
  • Kod objekta 22915
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 44809
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 2879 €/m²
  • Kod objekta 49202
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
370 000 € 2078 €/m²
  • Kod objekta 49188
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter