Prodaja - Commercial property 32 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština Centar Soluna
60 000 €
1875 €/m²
Property 45699 photo 1
Property 45699 photo 2
Property 45699 photo 3
Property 45699 photo 4
Property 45699 photo 5
Property 45699 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup

Opis

Na prodaju commercial property od 32 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i lift.

Za prodaju
56 000 € 1076 €/m²
  • Kod objekta 43715
  • Kvadratura 52 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
50 000 € 1063 €/m²
  • Kod objekta 35311
  • Kvadratura 47 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
85 000 € 850 €/m²
  • Kod objekta 48633
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
60 000 € 1875 €/m²
  • Kod objekta 45699
  • Kvadratura 32 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
52 000 € 1857 €/m²
  • Kod objekta 62046
  • Kvadratura 28 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
60 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 41842
  • Kvadratura 50 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
75 000 € 2027 €/m²
  • Kod objekta 61472
  • Kvadratura 37 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
50 000 € 400 €/m²
  • Kod objekta 62722
  • Kvadratura 125 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
55 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 51154
  • Kvadratura 30 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter