Prodaja - Commercial property 37 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština Centar Soluna Ladadika
75 000 €
2027 €/m²
Property 61472 photo 1
Property 61472 photo 2
Property 61472 photo 3
Property 61472 photo 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 1979
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Pristup za osobe sa invaliditetom
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju commercial property od 37 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 1 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, lift.

Za prodaju
95 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 62070
  • Kvadratura 60 m²
  • Udaljenost od mora 4200 m
Za prodaju
95 000 € 633 €/m²
  • Kod objekta 65934
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
75 000 € 1136 €/m²
  • Kod objekta 44279
  • Kvadratura 66 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Ekskluzivni Za prodaju
100 000 € 3703 €/m²
  • Kod objekta 51431
  • Kvadratura 27 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
85 000 € 2023 €/m²
  • Kod objekta 60983
  • Kvadratura 42 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
110 000 € 1594 €/m²
  • Kod objekta 58022
  • Kvadratura 69 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Preporučujemo Za prodaju
95 000 € 2065 €/m²
  • Kod objekta 40576
  • Kvadratura 46 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
80 000 € 1951 €/m²
  • Kod objekta 46232
  • Kvadratura 41 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
70 000 € 1076 €/m²
  • Kod objekta 36097
  • Kvadratura 65 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter