Prodaja - Commercial property 30 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Neapoli Neapoli
55 000 €
1833 €/m²
Property 51154 photo 1
Property 51154 photo 2
Property 51154 photo 3
Property 51154 photo 4
Property 51154 photo 5
Property 51154 photo 6
Property 51154 photo 7
Property 51154 photo 8
Property 51154 photo 9

Detalji

  • Godišnja isplativost: 5,90%
  • Godina izgradnje: 1975
  • Udaljeno od mora: 3000 m

Opis

Na prodaju commercial property od 30 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer.

Za prodaju
70 000 € 154 €/m²
  • Kod objekta 52471
  • Kvadratura 454 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
75 000 € 1136 €/m²
  • Kod objekta 44279
  • Kvadratura 66 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
58 000 € 1657 €/m²
  • Kod objekta 61480
  • Kvadratura 35 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
75 000 € 2027 €/m²
  • Kod objekta 61472
  • Kvadratura 37 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
60 000 € 1875 €/m²
  • Kod objekta 45699
  • Kvadratura 32 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
45 000 € 2045 €/m²
  • Kod objekta 39957
  • Kvadratura 22 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
50 000 € 1063 €/m²
  • Kod objekta 35311
  • Kvadratura 47 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter