Prodaja - Commercial property 100 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Ampelokipoi Eptalofos
85 000 €
850 €/m²
Property 48633 photo 1
Property 48633 photo 2
Property 48633 photo 3
Property 48633 photo 4
Property 48633 photo 5
Property 48633 photo 6
Property 48633 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 1998
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Pristup

Opis

Na prodaju commercial property od 100 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
85 000 € 2023 €/m²
  • Kod objekta 60983
  • Kvadratura 42 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
75 000 € 2027 €/m²
  • Kod objekta 61472
  • Kvadratura 37 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64656
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
85 000 € 850 €/m²
  • Kod objekta 48633
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
105 000 € 201 €/m²
  • Kod objekta 36101
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
95 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 62070
  • Kvadratura 60 m²
  • Udaljenost od mora 4200 m
Za prodaju
107 000 € 1070 €/m²
  • Kod objekta 48484
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
70 000 € 1076 €/m²
  • Kod objekta 36097
  • Kvadratura 65 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
75 000 € 1595 €/m²
  • Kod objekta 62058
  • Kvadratura 47 m²
  • Udaljenost od mora 4900 m

Prijava za Newsletter