Prodaja - Commercial property 125 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Evosmos Nea Politia
50 000 €
400 €/m²
Property 62722 photo 1
Property 62722 photo 2
Property 62722 photo 3
Property 62722 photo 4
Property 62722 photo 5
Property 62722 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju commercial property od 125 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer.

Za prodaju
48 000 € 234 €/m²
  • Kod objekta 56986
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
60 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 41842
  • Kvadratura 50 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
50 000 € 1063 €/m²
  • Kod objekta 35311
  • Kvadratura 47 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
50 000 € 400 €/m²
  • Kod objekta 62722
  • Kvadratura 125 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
70 000 € 154 €/m²
  • Kod objekta 52471
  • Kvadratura 454 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
42 000 € 1555 €/m²
  • Kod objekta 62054
  • Kvadratura 27 m²
  • Udaljenost od mora 4900 m
Za prodaju
52 000 € 1857 €/m²
  • Kod objekta 62046
  • Kvadratura 28 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
58 000 € 1657 €/m²
  • Kod objekta 61480
  • Kvadratura 35 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
45 000 € 2045 €/m²
  • Kod objekta 39957
  • Kvadratura 22 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter