Prodaja - Commercial property 67 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština Centar Soluna
170 000 €
2537 €/m²
Property 43700 photo 1
Property 43700 photo 2
Property 43700 photo 3
Property 43700 photo 4

Detalji

  • Godišnja isplativost: 5,30%
  • Godina izgradnje: 1951
  • Godina renoviranja: 1980
  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju commercial property od 67 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj.

Za prodaju
235 000 € 1146 €/m²
  • Kod objekta 50990
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
170 000 € 2537 €/m²
  • Kod objekta 43700
  • Kvadratura 67 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
228 000 € 2257 €/m²
  • Kod objekta 58889
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
197 000 € 4925 €/m²
  • Kod objekta 8526
  • Kvadratura 40 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
213 000 € 865 €/m²
  • Kod objekta 61101
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
170 000 € 1478 €/m²
  • Kod objekta 60555
  • Kvadratura 115 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
195 000 € 130 000 € 1566 €/m²
  • Kod objekta 8846
  • Kvadratura 83 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
180 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 57337
  • Kvadratura 80 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
208 000 € 1518 €/m²
  • Kod objekta 64569
  • Kvadratura 137 m²
  • Udaljenost od mora 900 m

Prijava za Newsletter