Prodaja - Zgrada 245 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Čalandri
580 000 €
2367 €/m²
Property 39603 photo 1
Property 39603 photo 2
Property 39603 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1970
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 14000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju zgrada od 245 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Zgrada Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
650 000 € 1166 €/m²
  • Kod objekta 37660
  • Kvadratura 557 m²
  • Udaljenost od mora 8300 m
Za prodaju
800 000 € 1156 €/m²
  • Kod objekta 33981
  • Kvadratura 692 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
800 000 € 1600 €/m²
  • Kod objekta 54626
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
800 000 € 871 €/m²
  • Kod objekta 35801
  • Kvadratura 918 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
605 000 € 1188 €/m²
  • Kod objekta 63297
  • Kvadratura 509 m²
  • Broj soba 15
Za prodaju
600 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 54669
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 15800 m
Za prodaju
635 000 € 1154 €/m²
  • Kod objekta 36277
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
770 000 € 1837 €/m²
  • Kod objekta 65844
  • Kvadratura 419 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
580 000 € 2027 €/m²
  • Kod objekta 37778
  • Kvadratura 286 m²
  • Udaljenost od mora 5200 m
Za prodaju
850 000 € 1049 €/m²
  • Kod objekta 44408
  • Kvadratura 810 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter