Prodaja - Zgrada 550 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Glifada
635 000 €
1155 €/m²
Property 36277 photo 1
Property 36277 photo 2
Property 36277 photo 3
Property 36277 photo 4
Property 36277 photo 5
Property 36277 photo 6
Property 36277 photo 7
Property 36277 photo 8
Property 36277 photo 9
Property 36277 photo 10
Property 36277 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju zgrada od 550 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
950 000 € 3006 €/m²
  • Kod objekta 56358
  • Kvadratura 316 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 1166 €/m²
  • Kod objekta 37660
  • Kvadratura 557 m²
  • Udaljenost od mora 8300 m
Za prodaju
800 000 € 1600 €/m²
  • Kod objekta 54626
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
950 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 12070
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
680 000 € 1283 €/m²
  • Kod objekta 58993
  • Kvadratura 530 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
575 000 € 1513 €/m²
  • Kod objekta 55862
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 130 m
Za prodaju
850 000 € 3068 €/m²
  • Kod objekta 57672
  • Kvadratura 277 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
695 000 € 4064 €/m²
  • Kod objekta 33171
  • Kvadratura 171 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
850 000 € 1049 €/m²
  • Kod objekta 44408
  • Kvadratura 810 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter